HELLO

 

Pisanie dla Was blogowych postów będzie dla nas nie lada wyzwaniem, ale postanowiliśmy że rok 2018 będzie dla nas zadaniowy!

                 Na początku wypadałoby się przedstawić, chociaż nie jest to dla nas w sumie początek, bo niebawem Coco Bowls kończy właśnie trzy lata !

Do rzeczy- za konceptem Coco Bowls stoimy my - czyli Zuzia i Piotrek.

Nie będziemy Wam tu pisać smutków (chociaż kto wie! nie ma lekko) ani wklejać artykułów czy wycinków z encyklopedii.                                                               Będzie szczerze o tym co robimy i czym jest dla nas Coco.

Żyjemy na wysokich obrotach, nie umiemy odpoczywać, jesteśmy pedantami i profesjonalistami. To jest zapewne konsekwencja sportowych charakterów. Dążymy do tego aby wszystko co robimy zadowalało nas w 200% dlatego też często okazuje się, że doba to znacznie za mało... Coco Bowls powstało z naszej pasji do świadomego odżywiania i życia w zgodzie z naturą. Nauka własnego organizmu i jego potrzeb to trudna i niezwykle ciekawa droga, która zmusza nas do dyscypliny i wielkiej uwagi każdego dnia. 

Nie jesteśmy kolejnym konceptem, który powstał, bo nadciąga do nas moda zza oceanu na tego typu jedzenie. Jesteśmy prawdziwi, jemy tak od prawie 9 lat. Wszystko co dotychczas stworzyliśmy, powstało bez udziału grafików, programistów, web-masterów, pijarowców, dietetyków, kucharzy czy fotografów. Serio! Dostawy, zakupy, zamówienia, cateringi, selekcja produktów, tworzenie receptur i testy, cały branding, social media to tylko nasza sprawka. Nie mamy hali przemysłowej i nie pracuje dla nas sztab ludzi.

Dlatego możemy Was zapewnić- każdy produkt który do Was trafia przeszedł przez nasze ręce i zrobiliśmy wszystko aby cieszył Cię tak samo jak nas!

 

PS: Zdradzimy Wam, że dopiero od 1,5 roku mamy auto, komputer, drukarkę i telefon- nie pytajcie jak robiliśmy to wcześniej :)

Czekamy na Wasze sugestie i pytania!


KOMENTUJ